Rejestracja Logowanie
 • 13454532975095_II_Europejski_Kongres_Malych_i_Srednich_Przedsiebiorstw_1.jpg
  2012-08-20

  II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  W Katowicach w dniach 24 - 27 września 2012 roku odbędzie się II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W ramach tegorocznej edycji zaplanowano prawie 50 paneli dyskusyjnych, w których weźmie udział ponad 150 prelegentów z Polski i zagranicy, a liczba uczestników szacowana jest na trzy tysiące.

  II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest kontynuacją idei spotkania biznesowego sektora MŚP, które miało miejsce w roku ubiegłym. Poprzedni kongres stał się płaszczyzną wielu debat i dyskusji skupiających przedstawicieli sektora MŚP i dużych firm, świata nauki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów terytorialnych oraz władz rządowych. Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent RP – Pan Bronisław Komorowski, a w panelach dyskusyjnych udział wzięli członkowie polskiego rządu, łącznie z Prezesem Rady Ministrów, Panem Donaldem Tuskiem.
   
 • 2012-08-17

  Premierowa edycja Targów Sztuki w Krakowie 22-23 września 2012

  Prawdziwa sztuka jest zawsze współczesna - mawiał Fiodor Dostojewski. Nie sposób nie zgodzić się z jednym z najwybitniejszych światowych pisarzy. Miło nam poinformować, że prawdziwa sztuka będzie również tematem nowego wydarzenia w kalendarzu imprez Targów w Krakowie. Premierowa edycja Targów Sztuki w Krakowie - polskiej stolicy kultury - odbędzie się już 22-23 września tego roku.
  Dla znakomitego grona współczesnych artystów, reprezentujących takie dziedziny sztuki jak: malarstwo, grafikę, rzeźbę oraz fotografię artystyczną Targi będą niespotykaną okazją do bezpośrednich spotkań z miłośnikami sztuki. Targi Sztuki w Krakowie dzięki przyjętej formule wystawy staną się równocześnie szansą na ugruntowanie własnej pozycji w środowisku artystycznym.
   
 • 13451147391776_Pierwsza_edycja_Targow_FOTO_MEDIA_w_Kielcach_1.jpg
  2012-08-16

  Pierwsza edycja Targów FOTO MEDIA w Kielcach

  W dniach 16 – 18 listopada tego roku, zadebiutuje w Kielcach pierwsza edycja Targów Sprzętu Fotograficznego i Technik Medialnych FOTO MEDIA. Nawiązując do historii Kieleckiej Szkoły Krajobrazu oraz kilkunastoletniej obecności w mieście Festiwalu Form Dokumentalnych NURT, Targi Kielce organizują spotkanie dla szerokiego grona entuzjastów technik audiowizualnych.

  Kieleckie targi staną się doskonałą okazją do prezentacji nie tylko sprzętu fotograficznego i filmowego, ale także urządzeń wykorzystujących najnowsze osiągnięcia w dziedzinie przetwarzania, obróbki i ekspozycji.

  Wystawcy skorzystają z nowoczesnych obiektów wystawienniczo-konferencyjnych oraz z form promocji i rozwiązań logistycznych, sprawdzonych w czasie dwudziestoletniej działalności Targów Kielce.

  Targom towarzyszyć będą spotkania branżowe, warsztaty fotograficzne i video, wystawy
  i konkursy. Najciekawsze z nich to:

  Międzynarodowy Festiwal Fotograficzny „Ziemia po kielecku” - organizowany przez Okręg Świętokrzyski Związku Polskich Artystów Fotografików.

  Konkurs fotograficzny „Na skrzydłach” - nawiązujący do tradycji organizowania przez Targi Kielce Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show.
   
 • 2012-08-14

  Festival Tauron Nowa Muzyka | Katowice | 23-26.08.2012

  W dniach 23-26 sierpnia br. na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach odbędzie się VII edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka.
  Idea naszego festiwalu narodziła się w 2006 r. i jest tak naprawdę zupełnie prosta: od samego początku chcieliśmy pokazywać polskiej publiczności to co najciekawsze we współczesnej muzyce z pogranicza jazzu, elektroniki i tanecznych rytmów, udowadniając jednocześnie, że brzmienia praktycznie całkowicie nieobecne w krajowych mediach, mogą przyciągnąć do Katowic sporą grupę fanów niebanalnej muzyki z Polski jak i całej niemalże Europy. Od sześciu lat uważnie śledzimy kariery największych gwiazd oraz najciekawszych debiutantów, starając się zapraszać tych artystów, którzy w doskonały sposób łączą niecodzienne, czasem awangardowe pomysły, z umiejętnością dotarcia do wielotysięcznej publiczności. To właśnie u nas po raz pierwszy w Polsce zaprezentowały się takie gwiazdy muzyki jak Autechre, DJ Krush, Prefuse 73, Jamie Lidell, Amon Tobin, Flying Lotus, Battles, Bonobo czy Fever Ray. To my również, jako pierwsi, zaproponowaliśmy publiczności możliwość zabawy w historycznych, postindustrialnych kopalnianych lokalizacjach. Połączenie nowoczesnych brzmień z historycznym dziedzictwem Górnego śląska okazało się doskonała receptą na sukces, o czym zaświadcza coraz większa ilość osób odwiedzających co roku nasz festiwal, jak i spora ilość nagród, jakie otrzymaliśmy, w tym, zdobyty w 2010 roku tytuł Najlepszego Małego Festiwalu w Europie przyznany nam przez European Festival Awards.
   
 • 13448538980092_Neptunus_buduje_hale_wystawiennicze_na_Targi_Inter_Cars_w_Warszawie_1.jpg
  2012-08-13

  Neptunus buduje hale wystawiennicze na Targi Inter Cars w Warszawie

  Już po raz 12 firma Inter Cars zaprasza wszystkich swoich klientów oraz dostawców na targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Impreza ponownie odbędzie się na lotnisku Bemowo w Warszawie, gdzie Neptunus zbuduje tymczasowe hale targowe. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się zaprosić nie tylko osoby związane z branżą, ale także fanów motoryzacji.


  Targi potrwają 3 dni i odbędą się w ostatni weekend wakacji, w dniach 31.08 – 02.09.2012 r. W piątek spotkają się najwięksi klienci organizatora – światowi producenci części zamiennych oraz przedstawiciele mediów branżowych. W tymczasowych halach wystawienniczych o powierzchni ponad 17 500 m2, przygotowanych specjalnie na tę okazję przez firmę Neptunus, producenci przedstawią swoje produkty i odpowiedzą na pytania odwiedzających. Hale zostały przygotowane tak, aby każdy z wystawców mógł jak najkorzystniej zaprezentować swoje produkty, ale także spokojnie porozmawiać z odwiedzającymi i kontrahentami. Aby zapewnić komfort uczestnikom wydarzenia Neptunus rozstawi na bemowskim lotnisku hale o rozpiętości do 40 m, oraz długości sięgającej aż 150 m. „Charakterystyczne dla naszej firmy jest to, że potrafimy współpracować z każdą branżą. Nasi specjaliści są w stanie wyprodukować i postawić tymczasowe obiekty dla dowolnego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że firma Inter Cars po raz kolejny zaprosiła nas do udziału w organizacji targów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie powtórzymy sukces z zeszłego roku” – powiedziała Dorrie Eilers dyrektor firmy Neptunus.
   
 • 13469262459124_Najwieksza_impreza_branzy_sportowej_i_outdoorowej_w_Polsce_1.jpg
  2012-08-10

  Największa impreza branży sportowej i outdoorowej w Polsce

  Wystawcy targów KIELCE SPORT-LATO będą mogli zaprezentować swoje produkty podczas specjalnej wystawy przy III Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO od 2 do 4 października.

  KIELCE SPORT-LATO jest jedną z najważniejszych imprez branży sportowej i outdoorowej w Polsce. Na wystawie prezentowane są produkty najlepszych marek, najnowocześniejszy sprzęt i najmodniejsza odzież sportowa. Wszystkie modele to propozycje producentów oraz dystrybutorów na lato 2013. W związku z tym stoiska pełne są premier i nowości.
  Targi sportowe rokrocznie wzbudzają ogromne zainteresowanie nie tylko wystawców, ale także zwiedzających.

  W XXIV Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej udział wzięło ponad 100 wystawców z Litwy, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Austrii i Polski. Rokrocznie odwiedza je ponad 5 tys. zwiedzających.
 • 13445035407733_Targi_China_Expo_Poland_2012_1.jpg
  2012-08-09

  Targi China Expo Poland 2012

  W daniach 20 -22 września 2012 roku w Warszawskim Centrum Wystawienniczym MT Polska – odbędzie się druga edycja targów China Expo Poland 2012.
  Wystawcami targów będą producenci i eksporterzy z różnych regionów Chin. Przedstawią oferty z wielu branż, prezentując najbardziej aktualne, chińskie produkty w kategoriach:
  • armatura i sprzęt sanitarny, wyposażenie łazienek i kuchni
  • osprzęt
  • materiały budowlane
  • tekstylia
  • artykuły dekoracyjne, ozdoby świąteczne
  • elementy wyposażenia wnętrz, meble
  • upominki
  • odzież, obuwie
  • AGD i RTV
  • akcesoria samochodowe
  Podczas targów będzie można również zasięgnąć porad dotyczących prowadzenia biznesu z chińskimi kontrahentami czy też uzyskać pomoc w znalezeniu partnera w Chinach.
   
 • 13444240311482_III_Edycja_Miedzynarodowych_Targow_RetailShow_2012_1.jpg
  2012-08-08

  III Edycja Międzynarodowych Targów RetailShow 2012

   Zapraszamy do udziału w największej, corocznej imprezie o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce - Targach Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2012, które odbędą się w dniach 21 i 22 listopada 2012 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Targi przeznaczone są dla całej branży handlowej: sieci handlowych, w tym sieci spożywczych, odzieżowych, RTV AGD, sieci budowlanych i wyposażenia wnętrz, sieci saloników prasowych i drogerii, sieci sklepów przy stacjach paliw, zarządców i najemców centrów handlowych, właścicieli niezależnych sklepów oraz aptek.
  Ogromnym zainteresowaniem cieszy się modelowy sklep The Perfect Store 2012, w którym będzie można porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu. Zostały ostatnie wolne miejsca, wstaw swój produkt.
 • 13443316673983_11_Salon_Rozrywki_i_Vendingu_1.jpg
  2012-08-07

  11. Salon Rozrywki i Vendingu

  Targi Surexpo od 11 lat są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży rozrywkowej w naszej części Europy. Skupiają najważniejsze krajowe i zagraniczne podmioty gospodarcze działające w branży. Nasi wystawcy to producenci, dystrybutorzy i operatorzy urządzeń rozrywkowych, automatów, gier, bujaków, billarda, darta, wyposażenia parków rozrywki, parków miniatur i tematycznych, paintballa, wielowymiarowych kin, a także systemów płatniczych oraz automatów sprzedażowych. 
 • 13442496461126_Targi_MOBILEXPO_2012_1.jpg
  2012-08-06

  Targi MOBILEXPO 2012

  W dniach 6 i 7 października 2012 w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14 odbędą się:
  VI Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych MOBILEXPO.
  W targach wezmą udział przedstawiciele firm, które sprzedają oraz wynajmują kampery i przyczepy , dealerzy samochodów mający w swojej ofercie pojazdy z napędem na cztery koła, jak również pojazdy typu SUV oraz firmy zajmujące się przystosowaniem tych pojazdów do jazd w trudnym terenie. Będą również guady , motocykle i skutery .
   
Event platforma
 • Warsztaty Głos Kobiety Sukcesu, 11 marca 2018

  15184253160366_Warsztaty_Glos_Kobiety_Sukcesu_1.jpg
  2018-02-12
  Agencja Artystyczna Artista Italiano serdecznie zaprasza Panie na autorskie warsztaty “Głos Kobiety Sukcesu". ️To jedyne warsztaty dla Kobiet w Polsce, dzięki którym można poznać skuteczne techniki pracy głosem tak, by wywoływać emocje i osiągać sukces w życiu prywatnym i zawodowym. 
 • Stowarzyszenie Branży Eventowej na Baltic For Events Forum, 19-20 kwietnia 2018

  15172601340714_Stowarzyszenie_Branzy_Eventowej_na_Baltic_For_Events_Forum_1.jpg
  2018-01-29
  Baltic For Events Forum to największy event skupiający ekspertów, klientów oraz sponsorów z całego regionu Morza Bałtyckiego, w tym z: Niemiec, Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii. 
usugi
obiekty
wydarzenia_lista.php