Rejestracja Logowanie
15384209517460_B2Beat__branza_eventowa_w_Hulakula_3_pazdziernika_2018_1.jpg

B2Beat - branża eventowa w Hulakula, 3 października 2018

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta kontynuuje projekt „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula!”, czyli imprezy skierowanej do osób, które zawodowo zajmują się eventami, reklamą i mediami. Już 3 października w Hulakula po raz kolejny odbędzie się Branżowy Turniej Bowlingowy.

Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu – 3 października branża spotyka się w Hulakula! – ZAPEWNIA BOGUMIŁ GEORGE, PREZES BMG ENTERTAINMENT, WŁAŚCICIEL MARKI HULAKULA.

Już tradycyjnie, w trakcie „B2Beat…” odbędzie się Branżowy Turniej Bowlingowy. To okazja, by zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami na torach do kręgli. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula.

Rejestracji drużyny można dokonać już teraz na stronie: b2beat.meetingplanner.pl
W każdej drużynie może wystąpić pięcioro zawodników, reprezentujących jedną lub kilka firm. Udział w turnieju jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy, by nie zwlekać z rejestracją drużyn.

Na ten wieczór przygotowano także wiele innych atrakcji i prezentacji nowości pojawiających się na rynku eventowym oraz muzyczną niespodziankę, zachęcamy więc również do zgłaszania chęci udziału w samej imprezie poprzez stronę: b2beat.meetingplanner.pl/rejestracja

Wstęp na wydarzenie – tylko dla zarejestrowanych osób, które otrzymają potwierdzenie organizatora.
Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta 
nowosci_szczegoly.php