Rejestracja Logowanie
14816226987992_Kazdy_event_to_nowe_wyzwania_1.jpg

Każdy event to nowe wyzwania

EXPO XXI Warszawa to miejsca wyjątkowe pod wieloma względami. Na temat standardów technologicznych, infrastruktury i niezwykłych możliwość obiektu, docenianych przez klientów z kraju i zagranicznych, rozmawiamy z Martyną Laskowską, Marketing & PR Managerem EXPO XXI Warszawa.

EXPO XXI Warszawa to jedno z najlepiej wyposażonych pod względem technologicznym obiektów targowych w Europie. Jakimi udogodnieniami możecie się pochwalić?

Zdecydowanie jesteśmy jednym z nielicznych miejsc na eventowej mapie obiektów, zarówno w Warszawie jak i w całej Polsce, które zapewnia tak wysokie standardy technologiczne. Nasz obiekt jest popularny i lubiany również na rynku zagranicznym właśnie między innymi dzięki tym standardom i naszej długoletniej współpracy z międzynarodowymi graczami branży targowej i eventowej. Spełniamy wszystkie warunki potrzebne do swobodnej organizacji eventów, zapewniamy między innymi możliwość podwieszenia scenografii o dużej nośności, duże bramy wjazdowe, możliwość wprowadzenia nawet najcięższych eksponatów (na jednej z imprez pojawił się samolot, a na innej czołgi). To co nas wyróżnia to najlepsza infrastruktura internetowa wśród wszystkich obiektów w Polsce. Posiadamy 5 niezależnych światłowodów, które zapewniają sprawną obsługę eventów i umożliwiają transmisję live. Dlatego nasz obiekt jest bardzo często wybierany w przypadku wydarzeń wykorzystujących zaawansowane technologie multimedialne. Z dumą możemy gościć u nas m.in. kolejną edycję targów Warsaw Games Week (warsawgamesweek.pl), przygotowane z myślą o wielbicielach gier komputerowych, które zachwycają rozmachem i wykorzystaniem najnowszych technologii.


Jakie możliwości aranżacji stwarzają powierzchnie EXPO XXI? W jaki sposób mogą być dopasowywane do wielkości eventu?

Wszystkie hale EXPO XXI są bezkolumnowe i mają możliwość podzielenia przestrzeni, a to umożliwia zaplanowanie efektownej aranżacji każdego eventu. Nasze przestrzenie pozwalają na dowolne dzielenie powierzchni, a dzięki dźwiękoszczelności ścian można pozwolić sobie na kilka oddzielnych równoległych wydarzeń np. prowadzenie konferencji, tworzenie tematycznych pokoi spotkań, wydzielenie osobnych przestrzeni na catering, a także oryginalną aranżację wejścia głównego. W EXPO XXI Warszawa jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia organizatora. Możliwości aranżacji jest wiele, a pomysły i potrzeby naszych klientów wciąż nas zaskakują. Dzięki temu każdy event to nowe wyzwania - efektowne scenografie i zaawansowane technologicznie rozwiązania multimedialne. Oczywiście jest to zasługa kreatywnych agencji eventowych z którymi mamy przyjemność współpracować przy bardzo ciekawych projektach.

Konkurencja na rynku obiektów eventowych w Polsce rośnie. W czym tkwi Wasza siła lidera? Co Was wyróżnia spośród konkurencji?

To co nas wyróżnia wśród konkurencji to ogromne doświadczanie zdobyte przy obsłudze ponad 2000 imprez w trakcie 15 lat. Zespół managerów opiekuje się klientem od początku do końca projektu, a nad sukcesem dużych wydarzeń pracuje równocześnie czasami aż 5 działów w firmie. Często pomagamy także wykreować dane wydarzenie. To właśnie zadowolenie klienta jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy pionierem wielu nowych rozwiązań technicznych czy organizacyjnych. Dla klientów ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo, przejawiające się w każdym elemencie organizacji imprezy, począwszy od tradycyjnej ochrony miejsca wydarzenia, aż do ochrony tematycznej imprezy, co ma ogromną wartość zwłaszcza w przypadku cyklicznych targów.
 
2016-12-13
nowosci_szczegoly.php