Rejestracja Logowanie
14859762772675_Konferencja_Bezpieczna_Sprzedaz_11_kwietnia_Katowice_1.jpg

Konferencja Bezpieczna Sprzedaż, 11 kwietnia, Katowice MCK

Sprzedaż to najważniejsza kompetencja – dzięki doskonaleniu tej umiejętności tworzymy rewelacyjne zespoły, świetne firmy, fenomenalne wartości, które zmieniają świat. Wśród wielu spotkań, szkoleń i konferencji mówiących o technikach sprzedaży, o marketingu, zoptymalizowaniu procesu sprzedaży – przedstawiamy produkt, który daje jeszcze większą wartość związaną ze sprzedażą – jej najważniejszy aspekt „BEZPIECZEŃSTWO”. Zaprosiliśmy do współtworzenia tego wydarzenia kolekcjonerów marzeń, którzy zmieniają świat. Przedsiębiorcy, menadżerowie do których skierowana jest konferencja dostaną bardzo praktyczną wiedzę jak sprawić, aby to co robią zawsze zostało spieniężone, jak w całym swym wciąż powtarzalnym procesie sprzedaży zadbać o bezpieczeństwo dla firmy i to bez względu na jej wielkość.

Naszym prelegentem będzie Mateusz Grzesiak, który przedstawi nam kierunki w nowoczesnych technikach sprzedaży. Maraton zdarzeń, z którym mamy do czynienia na co dzień sprawia, że nie zawsze przywiązujemy uwagę do najlepszych rozwiązań – często decydujemy się na te, których używaliśmy do tej pory. Mateusz Grzesiak wskaże nam jak dotrzeć przez sprzedaż na szczyt.

Dyrektor Narodowy organizacji rekomendacji biznesowych Mateusz Bacański powie o pozyskiwaniu klientów z rekomendacji jak to wpływa na nasze relacje w biznesie. Wiele firm deklaruje, iż rekomendacja jest ważnym elementem pozyskiwania klienta, kontrahenta – dowiemy się jak zbudować strategię pozyskiwania i utrzymywania takich partnerów biznesowych.

Za sprawą nowych technologii świat przeobraża się na naszych oczach. Fintech (innowacje w świecie usług finansowych) i zabezpieczanie danych to ważny element budowania nowoczesnych modeli biznesowych. Piotr Motłoch z firmy zabezpieczającej dane wskaże jak to co posiadamy – informacje i wiedzę chronić przez nieuprawnionym wykorzystaniem. Gonitwa technologiczna trwa – dowiesz się jak zabezpieczyć to co masz najcenniejszego czyli informacje.

Za sprawą technologii oczekiwania klientów wyznaczają trendy w biznesie – stąd Rahim Blak wskaże nam jak e-wolucja w sprzedaży wpłynie na jej zwiększenie i poprawę bezpieczeństwa w tym zakresie. Zmiana w mediach społecznościowych to forma, której warto poświęcić czas aby bezpiecznie rozwijać swoją sprzedaż.

Jak już wiesz jak sprawić aby sprzedawać więcej, w krótszym czasie, objąć wpływem większą ilość klientów – wtedy warto pomyśleć i zadbać o to aby wszelkie te działania miały swoje odzwierciedlenie w twoich zyskach – realnie, na koncie bankowym. Katarzyna Karcz – właścicielka Kancelarii Prawno – Windykacyjnej opowie o windykacji innej niż myślisz. W tej części dowiesz się jak cały proces sprzedaży ułożyć w bezpieczny schemat, aby pozyskać właściwego klienta, wynegocjować umowę, którą obie strony mogą i chcą dotrzymać.

Bezpieczeństwo to cecha zaawansowanej sztuki sprzedaży.
Poznaj je już 11 kwietnia! 
nowosci_szczegoly.php