Rejestracja Logowanie
15172601340714_Stowarzyszenie_Branzy_Eventowej_na_Baltic_For_Events_Forum_1.jpg

Stowarzyszenie Branży Eventowej na Baltic For Events Forum, 19-20 kwietnia 2018

Baltic For Events Forum to największy event skupiający ekspertów, klientów oraz sponsorów z całego regionu Morza Bałtyckiego, w tym z: Niemiec, Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii. Stowarzyszenie Branży Eventowej objęło patronatem merytorycznym to międzynarodowe wydarzenie. Forum corocznie odwiedzane jest przez ponad 300 najbardziej wpływowych osób z branży. W 2018 roku odbędzie się 19-20 kwietnia w Tallinie.
 
Baltic For Events 2018 poświęcony jest doświadczeniu organizowania różnego rodzaju wydarzeń. Pierwszy dzień forum podzielony będzie na dwa bloki tematyczne:

- festiwale i wydarzenia kulturalne
- wydarzenia korporacyjne i biznesowe.

Każdy z uczestników pierwszego dnia zaprezentuje swój projekt,koncentrujący się na temacie, który wpłynął na rozwój marki. Positivus Festival opowiadać będzie o aktualnych trendach w sponsoringu, Pori Jazz o promocji dużych wydarzeń B2C, natomiast Cirque du Soleil o najnowszych trendach w organizacji współczesnych pokazów. Blok dotyczący wydarzeń korporacyjnych i biznesowych rozpocznie się prelekcją Colja Dams’a- legendy europejskiej branży eventowej i tytana nowoczesnego rynku. Historia agencji VOK Dams rozpoczęła się kilkadziesiąt lat temu i ma 15 oddziałów na całym świecie. Nowa era wydarzeń hybrydowych i przestarzałe kampanie- to tematy, które zostaną poruszone przez dyrektora generalnego Vams Dams - Colja Dams’a.
Potrzebujesz głośników do wydarzeń biznesowych? A może ważniejsze jest zarządzanie odbiorcami? Niespotykany eksperyment z uczestnikami forum poprowadzi Janne Bjorge- założycielka największej skandynawskiej firmy eventowej Nine Yards.
 
Pierwszy dzień forum zakończy 6 sesji z różnych krajów regionu Morza Bałtyckiego. Każda sesja poświęcona będzie aktualnym problemom i sposobom ich rozwiązywania w zależności od kraju: ROI, digitalizacja, różne nowe formaty wydarzeń B2B i B2C, klienci kontra widownia i wiele innych tematów, które będą reprezentowane przez pryzmat doświadczenia i nowych sposobów myślenia w różnych krajach.

Drugi dzień tradycyjnie poświęcony będzie klientom i innowacjom.

Dyrektorzy eventów w Europie i Azji (Electrolux, Siemens and Ericsson), Dyrektorzy Eventowi krajów bałtyckich (SEB, Microsoft) oraz Dyrektorzy Eventowi Skandynawii (Absolut, Audi), jako klienci, w formacie TED, będą dzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami i koncepcjami. Drugi dzień zakończy się specjalnym blokiem tematycznym- Event Service Festival- gdzie wykonawcy i innowatorzy w swoich branżach zaprezentują najnowsze osiągnięcia i propozycje.
 
Baltic For Events 2018 zapewnia wyjątkowe treści, gdzie praktyka popiera teorię. Jest to jedyne wydarzenie, które daje kompletny obraz wydarzeń na światowym rynku eventowym i oferuje efektywne odpowiedzi. To unikalne doświadczenie dla każdego z branży eventowej! Polskę reprezentować będzie Dagmara Chmielewska dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Maciej Ledzion prezes zarządu Endorfina Events.

Ceny w propomocyjnej cenie 180 euro można rezerwować do 1 lutego 2018 roku.

Dowiedz się więcej na: www.balticforevents.com 
nowosci_szczegoly.php