Rejestracja Logowanie
15305369600346_Szkola_Trenerow_druga_edycja_rusza_juz_we_wrzesniu_1.jpg

Szkoła Trenerów, druga edycja rusza już we wrześniu

Już 28 września br. w Bielanach Wrocławskich rozpocznie się kolejna edycja Szkoły Trenerów Train the Trainers, której organizatorem jest Team Prevent Poland. Szkoła Trenerów to cykl szkoleń, których głównym celem jest dostarczenie wiedzy oraz rozwój umiejętności, kompetencji społecznych oraz osobistych osób, pracujących na stanowisku trenera oraz osób planujących rozpocząć karierę jako trener zewnętrzny, czy też wewnętrzny, działający w ramach struktur swojej organizacji.

W ramach Szkoły Trenerów odbędzie się 9 zjazdów, podczas których poruszone będą tematy z zakresu m.in. kompetencji trenerów, budowania autorytetu, metod aktywizacji uczestników, pracy z pytaniami, moderowania dyskusji, projektowania szkoleń, emisji głosu czy stresu w pracy trenera.

Szkoła Trenerów to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, przeanalizowania zachowań z jakimi na co dzień spotykają się w swojej pracy trenerzy, przed jakimi wyzwaniami stają. To przede wszystkim interaktywne warsztaty, case study i konsultacje. Jak mówią uczestnicy pierwszej edycji Szkoła Trenerów pozwala skupić się na swoich mocnych stronach, dzięki czemu nabiera się wiatru w żagle.
 
2018-07-02
nowosci_szczegoly.php