Rejestracja Logowanie
15645656058730_ULISSES_SOFTWARE_CZLONKIEM_SBE_1.jpg

ULISSES SOFTWARE CZŁONKIEM SBE

Do grona dostawców Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła firma Ulisses Software www@ulisses.pl, która ponad 14 lat wsłuchuje się w potrzeby branży wynajmu i systematycznie rozwija programy w tym kierunku.

Programy dla wynajmu (rental) stały się wyróżnikiem firmowym. Dlaczego Ulisses czuje się tutaj wyjątkowo kompetentnie? Wynika to z doświadczenia nabytego w ciągu kilkunastu lat działania na rynku, podczas realizacji ponad 150 wdrożeń (czerwiec 2019) w firmach zajmujących się wynajmem sprzętu. Zastosowane tutaj rozwiązania są unikalne i bardzo specjalistyczne. Pozwalają precyzyjnie kontrolować stany magazynowe, a funkcje CRM ułatwiają utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Obecnie Ulisses Software oferuje aplikację Quinno Event (dostęp webowy, dane w chmurze, projekt 2015). Jest ona systematycznie ulepszana i rozwijana o nowe funkcje.

Firmę Ulisses w SBE reprezentować będzie Janusz Czarkowski absolwent Politechniki Wrocławskiej - projektowanie i optymalizacja systemów komputerowych. Współtwórca i menedżer wielu projektów softwarowych, m.in. calisia 2000 (programy magazynowo - ksiegowe), Comotel (pakiety programów do zarządzania, CRM), Quinno (platforma aplikacji webowych, CRM, zarządzanie projektami).

Więcej informacji można znaleźć na www.ulisses.pl. Zainteresowani współpracą z Ulisses Software mogą się kontaktować mailowo: info@ulisses.pl lub telefonicznie: 502 752 339.
 
2019-07-31
nowosci_szczegoly.php