Rejestracja Logowanie
14887912178975_Wydarzenie_SBE__Nie_tylko_event_jest_wyzwaniem!_1.jpg

Wydarzenie SBE - Nie tylko event jest wyzwaniem!

Zapraszamy na Meetings Week Poland 2017, który odbędzie się w trzecim tygodniu marca. Warto zarezerwować czas zwłaszcza 21 marca, bo podczas Dnia Stowarzyszenia Branży Eventowej na gości będą czekać różnorodne spotkania, debaty i wystąpienia gości specjalnych, którzy odniosą się do tematu dnia, czyli hasła „Nie tylko event jest wyzwaniem.”

SBE chce sprowokować do pogłębionej dyskusji o tym, co wiąże się z organizacją wydarzeń, m.in.:
• ustaleniu jakim start-up’em może być agencja eventowa,
• oceny głównych źródeł stresu zawodowego event managera (5. miejsce w rankingu 10 najbardziej stresujących zawodów 2017 r. wg Career Cast).
- Test dla uczestników „jak bardzo jesteśmy zestresowani?”
• czy event charytatywny to większe wyzwanie?

W czasie dnia SBE wspólnie z zaproszonymi prelegentami opowiemy Państwu o wyzwaniach, przed którymi stajemy każdego dnia, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej. Jak postawić pierwsze kroki na rynku eventowym? Jak założyć własną firmę od zera? Jak być event managerem i nie oszaleć? Jak radzić sobie ze stresem i nie stracić satysfakcji z realizowanych projektów? Dlaczego w czasie wypraw górskich nie zawsze chodzi o pokonywanie własnych granic i walkę ze słabościami? Dlaczego czasem ważniejszy jest szczytny cel? To tylko niektóre z tematów, które poruszymy podczas tegorocznego dnia SBE, pod hasłem „Nie tylko event jest wyzwaniem”.

Dzień SBE będzie też doskonałą okazją do zastanowienia się jakie są kluczowe wyzwania dla branży w nadchodzących 12 miesiącach. 21 marca nie może zabraknąć specjalistów branży eventowej, jak i młodych osób, zastanawiających się czy nie związać swojej przyszłości z biznesem, który gwarantuje na pewno jedno: mnóstwo wyzwań.

Celem Meetings Week Poland jest zademonstrowanie skali branży spotkań w Polsce, jej znaczenia dla gospodarki oraz skupienie w jednym czasie osób z całego środowiska dla wyrażania opinii istotnych dla przyszłości profesjonalistów odpowiadających za realizację różnego rodzaju wydarzeń, konferencji i kongresów.

Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie przez organizacje działające w tej branży: Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Chapter, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Site Poland, Poland Convention Bureau POT, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, magazyn „The Warsaw Voice”, portal Meetingplanner.pl przy licznym wsparciu mediów branżowych. 
nowosci_szczegoly.php