Rejestracja Logowanie
2220__1.jpg

obsługa eventów

klient_2220.jpg
 Unikalne eventy. Autorska kuchnia. Design.
 BELVEDERE CATERING BY DESIGN

Od początku istnienia, tj. 1995 r. Belvedere Catering by Design wyznacza standardy na rynku usług cateringowych w Polsce, podążając na bieżąco za światowymi trendami w gastronomii. Obsługiwane przez Belvedere imprezy na długo zostają w pamięci Gości dzięki wyśmienitej kuchni, nowatorskim aranżacjom oraz obsłudze na najwyższym poziomie.

Firma ta jest obecna na wszystkich najważniejszych wydarzeniach na terenie całego kraju bez ograniczeń związanych z odległością czy rozmiarem imprezy, o czym świadczy fakt, że jako jedyna przygotowywała rekordową kolację serwowaną dla 2700 osób.

Jakość świadczonych usług jest tu priorytetem. Dlatego to właśnie Belvedere do obsługi cateringu wybrali m. in. prezydenci Francji Francois Holland i USA Barack Obama, król Holandii i Gubernator Kanady.

Od 2011 roku Belvedere świadczy usługi cateringowe w strefach biznesowych na Stadionie Legii Warszawa obsługując rozgrywki meczowe, gale, konferencje, spotkania biznesowe i wesela.

Klienci darzą Belvedere ogromnym zaufaniem ze względu na niezawodność usług, zaangażowanie, elastyczność i gwarancję jakości, którą zapewnia doświadczony, personel z wieloletnim stażem.

Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.

ul. Agrykoli 1, 00-460 Warszawa

tel: 22 55 86 700

obiekt_firma.php