Rejestracja Logowanie

klient_938.jpg

THE POWER OF EMOTION 
Power to mieszanka energii, chęci działania i entuzjazmu z fachową wiedzą, doskonałą organizacją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki połączeniu kreatywności z umiejętnością szczegółowego planowania wydarzeń jesteśmy dla naszych Klientów wiarygodnym i sprawdzonym partnerem oraz zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które regularnie korzystają z naszych usług.

Agencja POWER – laureat nagród:

• Solidna Firma 2014
• Platynowego Certyfikatu Polish Product 2014
• Firmy Roku 2010-2013
• MP Power Awards 2012 – portalu meetingplanner.pl
• Medalu Meeting Planner w kategorii Wydarzenie/Usługa 2010
• Polskiego Internetu w kategorii „Rozrywka, rekreacja”
oraz Certyfikatu Wiarygodna Firma
 

Power Sp. z o.o.

Kowalczyka 1/31, 03-193 Warszawa

tel: 22 224 59 83

klient_16.jpg

Profesjonalizm - Edukacja - Networting

 Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) zrzesza organizatorów, podwykonawców oraz osoby reprezentujące miejsca eventowe. Działa na rzecz promocji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.

W swej działalności dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania m.in. poprzez ujednolicenie procedur, dokumentacji, terminologii i zasad etyki zawodowej.

SBE udostępnia swoim członkom platformę wymiany doświadczeń, bazę kontaktów, zapewnia dostęp do informacji i narzędzi (programów, publikacji, poradników).
Patronuje wydarzeniom branżowym, organizuje warsztaty i szkolenia.

Wszystkich zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.sbe.org.pl oraz zapraszamy na organizowane przez nas wydarzenia.

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)

Kasprzaka 29/3, 01-234 Warszawa

tel: 22 219 55 12

klient_297.jpg
 
Konferencje Bankiety Wesela
SaleBiznesowe.pl – to portal, który skupia obiekty konferencyjne i szkoleniowe z całej Polski. Wyposażony jest w funkcjonalną i zaawansowaną wyszukiwarkę, która znacznie usprawnia poszukiwania odpowiedniego obiektu w dowolnym województwie.
Ponadto serwis SaleBiznesowe.pl udostępnia też bazę firm, które zajmują się przygotowaniem oraz obsługą konferencji, wyjazdów integracyjnych, bankietów i wszelkiego rodzaju eventów.
Na łamach portalu publikowane są również aktualności z branży MICE.
 

Salebiznesowe.pl

Garbary 5/7, 61-866 Poznań

tel: 794 339 536

klient_298.jpg

Największa Baza Sal Szkoleniowo-Konferencyjnych
 
Mojekonferencje.pl to wiodący w Polce portal konferencyjny. Od 2006 roku promuje obiekty dysponujące salami na szkolenia, konferencje, bankiety, eventy oraz imprezy firmowe. Wyposażony jest w kompleksową wyszukiwarkę oraz porównywarkę obiektów, oba te mechanizmy znacznie ułatwiają pracę użytkownikom.
Serwis udostępnia także wyszukiwarki Partnerom: Money.pl, Uczestnicy.pl, Newsline.pl, Katalog-konferencyjny.pl oraz Edustacja.pl.
 

Mojekonferencje.pl

Garbary 5/7, 61-866 Poznań

tel: 61 677 24 90

klient_417.jpg

Sukces zaczyna się od spotkań
 
   Kilkanaście lat tradycji, magia Krakowa, bogate doświadczenie, rzetelność, fachowość, 2 500 wystawców i 80 000 zwiedzających rocznie - to dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Firma od kilkunastu lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy - największe Targi Narzędzi i Obrabiarek w południowej PolsceEurotool®, Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent®, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca ®, czyniepowtarzalne Targi Książki.
Zajmowanie czołowego miejsca wśród organizatorów targów w Polsce zobowiązuje. Dlatego Targi w Krakowie Sp z .o.o. traktują wystawców po partnersku i uczciwie, od samego początku stawiając na rzetelność i transparentność prowadzonych działań oraz indywidualnie podejście do każdego klienta. Recepta sprawdza się od lat – pojedynczą imprezę potrafi odwiedzić nawet 35 tysięcy gości.

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Centralna 41a, 31-586 Kraków

tel: 12 644 59 32, 12 644 81 65

klient_1117.jpg
 
Tourism and Events Expo
Piękne, błękitne jeziora i zielone lasy – to Warmia i Mazury. Nie ma lepszego miejsca, by myśleć i rozmawiać o turystyce. Ani lepszego niż Expo Arena, by myśleć i rozmawiać o turystyce w nowoczesny sposób. Dlatego to właśnie w Ostródzie odbędzie się Tourism and Events Expo (TEE).

Nowa propozycja w kalendarzu imprez Expo Areny poświęcona jest turystyce biznesowej. To zarówno I edycja, jak również wyjątkowe wydarzenie wśród targów turystycznych w kraju – w całości oparte na formule B2B. To przede wszystkim spotkanie profesjonalistów i płaszczyzna komunikacji pomiędzy wystawcami – hotelami z całej Polski, centrami kongresowymi, muzeami, biurami promocji krajów, miast i regionów – a zwiedzającymi. Ze względu na branżowy charakter wydarzenia w grupie zwiedzających znajdą się touroperatorzy, przedstawiciele firm szkoleniowych i biur podróży oraz agencje eventowe nie tylko z Polski, ale również z wielu krajów europejskich. Aby uczynić komunikację między nimi jak najskuteczniejszą, Expo Arena stawia na rozwiązania nowatorskie w skali kraju, a jednocześnie decydujące o unikalności imprezy, czyli giełdę Hosted Buyers. Aranżowane spotkania wystawców i zwiedzających to idealna formuła do nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych i otwierania nowych dróg współpracy. Tematyka zasadza się na czterech głównych zagadnieniach – turystyce rynku MICE, medycznej, przyjazdowej i turystyce dla seniorów. Takie podzielenie treści umożliwia zapoznanie się z różnymi obszarami branży, a przez to stwarza możliwość poszerzenia oferty turystycznej. Wydarzeniu będą towarzyszyły profesjonalne warsztaty szkoleniowe dla hoteli przygotowane przez najlepszych specjalistów z branży.

W tym samym czasie w Expo Arenie będą się odbywały targi Hotele i Technologie – to znakomita okazja zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających, by poznać innowacyjne rozwiązania w zakresie funkcjonalności obiektów noclegowych.

Tourism and Events Expo, samą swoją lokalizacją, promują region Warmii i Mazur. Organizatorzy zapowiadają, że również aranżacja hal wystawowych będzie wyjątkowa i będzie nawiązywać do tego malowniczego regionu.
Na czym będzie polegało to nawiązanie? To będzie można zobaczyć w Expo Arenie 8-9 października.

Więcej informacji na www.tourismpoland.pl
 

Expo Arena Spółka Akcyjna

Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda

tel: +48 89 506 58 00

partnerzy.php