Rejestracja Logowanie
 • 13458070196252_Juz_wkrotce_V_edycja_Miedzynarodowych_Targow_Automatow_Sprzedajacych_1.jpg
  2012-08-23

  Już wkrótce V edycja Międzynarodowych Targów Automatów Sprzedających

  W dniach 3-4 października 2012 r. w hali Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie odbędzie się V edycja międzynarodowych targów automatów sprzedających VENDING POLAND.

  Organizowana w cyklu dwuletnim impreza jest jedynym tak dużym spotkaniem branży vendingowej w Polsce. Jej organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Vendingu (PSV), którego jednym z celów jest promowanie branży i działanie na rzecz jej rozwoju.


  VENDING POLAND to profesjonalne targi o charakterze business to business, podczas których Wystawcy mogą spotkać nowych, potencjalnych i dotychczasowych klientów. Jest to wydarzenie adresowane do wszystkich firm i osób związanych z tematyką prezentowaną na targach, zapewniające pełny przegląd oferty rynkowej wraz z pojawiającymi się na rynku najnowocześniejszymi technologiami, produktami i standardami.

  Wystawcy VENDING POLAND reprezentują szerokie spektrum firm - są to najwięksi gracze rynkowi oraz mniejsze i średniej wielkości firmy, które specjalizują się w różnych sektorach vendingu. Biorąc pod uwagę znaczący potencjał polskiego rynku vendingowego oraz dynamikę jego rozwoju jest pewne, że wszyscy uczestnicy - zarówno wystawcy, jak i zwiedzający - odniosą korzyści z obecności naVENDING POLAND.
   
 • 2012-08-22

  II edycji Warsztatów Cruises & Events, połączonych z Warsztatami tematycznymi OSAT

  Rejs Club i OSAT mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji Warsztatów Cruises & Events, połączonych z Warsztatami tematycznymi OSAT, które odbędą się w terminie 30.08 – 01.09.2012.

  Warsztaty mają na celu przybliżenie branży turystycznej i eventowej
  • tematyki podróży morskich jako nowej formy incentive travel. Taką możliwość da również pobyt na statkach Costa Pacifica i MS Europa, które 30.08 zwiedzą uczestnicy Warsztatów. Dodatkową atrakcją będzie I Amatorski Turniej Bowlingowy Branży Turystycznej i Eventowej oraz Wieczór Karaibski, podczas którego wystąpi Krzysztof „K.A.S.A.” Kasowski.
  • możliwości poznania członków OSAT oraz przedyskutowania najważniejszych spraw związanych z działalnością stowarzyszenia

  Impreza odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Pod Lipami w Łęgowie (ok. 14 km od Gdańska). Zaproszenie skierowane jest do biur podróży, agencji eventowych, firm organizujących incentive travel, przedstawicieli działów marketingu i sprzedaży, event managerów, a także do osób z korporacji i firm zajmujących się organizacją tego typu wyjazdów.
  Zaproszenie obejmuje oprócz zwiedzania statku i udziału w warsztatach RejsClub i OSAT, 2 noclegi ze śniadaniem, 2 kolacje oraz udział w Wieczorze Karaibskim, i dla jednej osoby jest gratisowe. Koszt uczestnictwa drugiej osoby wynosi 300PLN i jest na potwierdzenie. Dojazd do portu w Gdyni jest po stronie uczestników a transfer do Łęgowa dla osób, które nie będą własnym środkiem transportu jest na zapytanie.

  Program spotkania
  30 sierpień 2012 (czwartek)
  • spotkanie w porcie w Gdyni ok. 10:30 i wspólne zwiedzanie statku Costa Pacifica, po lunchu na pokładzie przejazd do Łęgowa (ok. 30 min.), zakwaterowanie, czas wolny. Osoby, które zwiedzały już wcześniej statek Costa Pacifica, mogą uczestniczyć w zwiedzaniu statku MS Europa,
  • 18:15 drink i kolacja powitalna,
  • 20:00 oficjalne rozpoczęcie I Amatorskiego Turnieju Bowlingowego i Bilardowego Branży Turystycznej i Eventowej.
  31 sierpień 2012 (piątek)
  • po śniadaniu od godz.11:00 do 18:00 Warsztaty Cruises & Events (przerwa na obiad ok. 13:00-14:00). 30 minutowe prelekcje dotyczące branży cruisingowej, promowej, eventowej i hotelarskiej oraz marketingu w internecie. Szczegółowy program przedstawimy wkrótce.
  • 14:00 do 16:00 spotkanie członków OSAT – omówienie najważniejszych spraw z działań OSAT
  • 19:00 kolacja w restauracji Wyspy Świata – serwowana będzie kuchnia śródziemnomorska i karaibska
  • po kolacji Wieczór Karaibski – do tańca zaprasza Krzysztof „K.A.S.A.” Kasowski, a o północy rozlosowana będzie główna nagroda – 2 osobowy rejs po Wyspach Karaibskich.
  01 wrzesień 2012 (sobota)
  • do 11:00 śniadanie
  • po śniadaniu spotkanie z Agentami zainteresowanymi działaniami OSAT (spotkanie nie tylko dla członków OSAT)
   
 • 2012-08-21

  W listopadzie kolejna edycja Targów Sport – Obiekt 2012

  W dniach 6 – 7 listopada tego roku w Kielcach odbędzie się XII edycja Targów Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych, Sport – Obiekt.
  Impreza wzbudza zainteresowanie wśród przedstawiciel klubów piłkarskich zajmujących się budową, modernizacją oraz bezpieczeństwem na stadionach, prezesów i wiceprezesów klubów. Wystawę co roku licznie odwiedzają przedstawiciele miast i gmin, odpowiadających za bezpieczeństwo i modernizacje obiektów sportowych, co potwierdza coraz częstsze inwestycje samorządów w tę właśnie infrastrukturę. Targi poświecone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych.

 • 13454532975095_II_Europejski_Kongres_Malych_i_Srednich_Przedsiebiorstw_1.jpg
  2012-08-20

  II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  W Katowicach w dniach 24 - 27 września 2012 roku odbędzie się II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W ramach tegorocznej edycji zaplanowano prawie 50 paneli dyskusyjnych, w których weźmie udział ponad 150 prelegentów z Polski i zagranicy, a liczba uczestników szacowana jest na trzy tysiące.

  II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest kontynuacją idei spotkania biznesowego sektora MŚP, które miało miejsce w roku ubiegłym. Poprzedni kongres stał się płaszczyzną wielu debat i dyskusji skupiających przedstawicieli sektora MŚP i dużych firm, świata nauki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów terytorialnych oraz władz rządowych. Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent RP – Pan Bronisław Komorowski, a w panelach dyskusyjnych udział wzięli członkowie polskiego rządu, łącznie z Prezesem Rady Ministrów, Panem Donaldem Tuskiem.
   
 • 2012-08-17

  Premierowa edycja Targów Sztuki w Krakowie 22-23 września 2012

  Prawdziwa sztuka jest zawsze współczesna - mawiał Fiodor Dostojewski. Nie sposób nie zgodzić się z jednym z najwybitniejszych światowych pisarzy. Miło nam poinformować, że prawdziwa sztuka będzie również tematem nowego wydarzenia w kalendarzu imprez Targów w Krakowie. Premierowa edycja Targów Sztuki w Krakowie - polskiej stolicy kultury - odbędzie się już 22-23 września tego roku.
  Dla znakomitego grona współczesnych artystów, reprezentujących takie dziedziny sztuki jak: malarstwo, grafikę, rzeźbę oraz fotografię artystyczną Targi będą niespotykaną okazją do bezpośrednich spotkań z miłośnikami sztuki. Targi Sztuki w Krakowie dzięki przyjętej formule wystawy staną się równocześnie szansą na ugruntowanie własnej pozycji w środowisku artystycznym.
   
 • 13451147391776_Pierwsza_edycja_Targow_FOTO_MEDIA_w_Kielcach_1.jpg
  2012-08-16

  Pierwsza edycja Targów FOTO MEDIA w Kielcach

  W dniach 16 – 18 listopada tego roku, zadebiutuje w Kielcach pierwsza edycja Targów Sprzętu Fotograficznego i Technik Medialnych FOTO MEDIA. Nawiązując do historii Kieleckiej Szkoły Krajobrazu oraz kilkunastoletniej obecności w mieście Festiwalu Form Dokumentalnych NURT, Targi Kielce organizują spotkanie dla szerokiego grona entuzjastów technik audiowizualnych.

  Kieleckie targi staną się doskonałą okazją do prezentacji nie tylko sprzętu fotograficznego i filmowego, ale także urządzeń wykorzystujących najnowsze osiągnięcia w dziedzinie przetwarzania, obróbki i ekspozycji.

  Wystawcy skorzystają z nowoczesnych obiektów wystawienniczo-konferencyjnych oraz z form promocji i rozwiązań logistycznych, sprawdzonych w czasie dwudziestoletniej działalności Targów Kielce.

  Targom towarzyszyć będą spotkania branżowe, warsztaty fotograficzne i video, wystawy
  i konkursy. Najciekawsze z nich to:

  Międzynarodowy Festiwal Fotograficzny „Ziemia po kielecku” - organizowany przez Okręg Świętokrzyski Związku Polskich Artystów Fotografików.

  Konkurs fotograficzny „Na skrzydłach” - nawiązujący do tradycji organizowania przez Targi Kielce Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show.
   
 • 2012-08-14

  Festival Tauron Nowa Muzyka | Katowice | 23-26.08.2012

  W dniach 23-26 sierpnia br. na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach odbędzie się VII edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka.
  Idea naszego festiwalu narodziła się w 2006 r. i jest tak naprawdę zupełnie prosta: od samego początku chcieliśmy pokazywać polskiej publiczności to co najciekawsze we współczesnej muzyce z pogranicza jazzu, elektroniki i tanecznych rytmów, udowadniając jednocześnie, że brzmienia praktycznie całkowicie nieobecne w krajowych mediach, mogą przyciągnąć do Katowic sporą grupę fanów niebanalnej muzyki z Polski jak i całej niemalże Europy. Od sześciu lat uważnie śledzimy kariery największych gwiazd oraz najciekawszych debiutantów, starając się zapraszać tych artystów, którzy w doskonały sposób łączą niecodzienne, czasem awangardowe pomysły, z umiejętnością dotarcia do wielotysięcznej publiczności. To właśnie u nas po raz pierwszy w Polsce zaprezentowały się takie gwiazdy muzyki jak Autechre, DJ Krush, Prefuse 73, Jamie Lidell, Amon Tobin, Flying Lotus, Battles, Bonobo czy Fever Ray. To my również, jako pierwsi, zaproponowaliśmy publiczności możliwość zabawy w historycznych, postindustrialnych kopalnianych lokalizacjach. Połączenie nowoczesnych brzmień z historycznym dziedzictwem Górnego śląska okazało się doskonała receptą na sukces, o czym zaświadcza coraz większa ilość osób odwiedzających co roku nasz festiwal, jak i spora ilość nagród, jakie otrzymaliśmy, w tym, zdobyty w 2010 roku tytuł Najlepszego Małego Festiwalu w Europie przyznany nam przez European Festival Awards.
   
 • 13448538980092_Neptunus_buduje_hale_wystawiennicze_na_Targi_Inter_Cars_w_Warszawie_1.jpg
  2012-08-13

  Neptunus buduje hale wystawiennicze na Targi Inter Cars w Warszawie

  Już po raz 12 firma Inter Cars zaprasza wszystkich swoich klientów oraz dostawców na targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Impreza ponownie odbędzie się na lotnisku Bemowo w Warszawie, gdzie Neptunus zbuduje tymczasowe hale targowe. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się zaprosić nie tylko osoby związane z branżą, ale także fanów motoryzacji.


  Targi potrwają 3 dni i odbędą się w ostatni weekend wakacji, w dniach 31.08 – 02.09.2012 r. W piątek spotkają się najwięksi klienci organizatora – światowi producenci części zamiennych oraz przedstawiciele mediów branżowych. W tymczasowych halach wystawienniczych o powierzchni ponad 17 500 m2, przygotowanych specjalnie na tę okazję przez firmę Neptunus, producenci przedstawią swoje produkty i odpowiedzą na pytania odwiedzających. Hale zostały przygotowane tak, aby każdy z wystawców mógł jak najkorzystniej zaprezentować swoje produkty, ale także spokojnie porozmawiać z odwiedzającymi i kontrahentami. Aby zapewnić komfort uczestnikom wydarzenia Neptunus rozstawi na bemowskim lotnisku hale o rozpiętości do 40 m, oraz długości sięgającej aż 150 m. „Charakterystyczne dla naszej firmy jest to, że potrafimy współpracować z każdą branżą. Nasi specjaliści są w stanie wyprodukować i postawić tymczasowe obiekty dla dowolnego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że firma Inter Cars po raz kolejny zaprosiła nas do udziału w organizacji targów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie powtórzymy sukces z zeszłego roku” – powiedziała Dorrie Eilers dyrektor firmy Neptunus.
   
 • 13469262459124_Najwieksza_impreza_branzy_sportowej_i_outdoorowej_w_Polsce_1.jpg
  2012-08-10

  Największa impreza branży sportowej i outdoorowej w Polsce

  Wystawcy targów KIELCE SPORT-LATO będą mogli zaprezentować swoje produkty podczas specjalnej wystawy przy III Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO od 2 do 4 października.

  KIELCE SPORT-LATO jest jedną z najważniejszych imprez branży sportowej i outdoorowej w Polsce. Na wystawie prezentowane są produkty najlepszych marek, najnowocześniejszy sprzęt i najmodniejsza odzież sportowa. Wszystkie modele to propozycje producentów oraz dystrybutorów na lato 2013. W związku z tym stoiska pełne są premier i nowości.
  Targi sportowe rokrocznie wzbudzają ogromne zainteresowanie nie tylko wystawców, ale także zwiedzających.

  W XXIV Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej udział wzięło ponad 100 wystawców z Litwy, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Austrii i Polski. Rokrocznie odwiedza je ponad 5 tys. zwiedzających.
 • 13445035407733_Targi_China_Expo_Poland_2012_1.jpg
  2012-08-09

  Targi China Expo Poland 2012

  W daniach 20 -22 września 2012 roku w Warszawskim Centrum Wystawienniczym MT Polska – odbędzie się druga edycja targów China Expo Poland 2012.
  Wystawcami targów będą producenci i eksporterzy z różnych regionów Chin. Przedstawią oferty z wielu branż, prezentując najbardziej aktualne, chińskie produkty w kategoriach:
  • armatura i sprzęt sanitarny, wyposażenie łazienek i kuchni
  • osprzęt
  • materiały budowlane
  • tekstylia
  • artykuły dekoracyjne, ozdoby świąteczne
  • elementy wyposażenia wnętrz, meble
  • upominki
  • odzież, obuwie
  • AGD i RTV
  • akcesoria samochodowe
  Podczas targów będzie można również zasięgnąć porad dotyczących prowadzenia biznesu z chińskimi kontrahentami czy też uzyskać pomoc w znalezeniu partnera w Chinach.
   
Event platforma
 • Największe w Polsce północno-wschodniej targi branży HoReCa, 17-18 kwietnia 2018

  15211929946367_Najwieksze_w_Polsce_polnocnowschodniej_targi_branzy_HoReCa__1.jpg
  2018-03-16
  Prestiżowe konkursy kulinarne, znani szefowie kuchni w strefie pokazów, profesjonalni kupujący z całej Polski i najlepsi dostawcy: liderzy w branży, specjalistyczne szkolenia gastronomiczne – już niebawem trzecia edycja największego w północno-wschodniej Polsce wydarzenia w branży HoReCa! Targi Mazury HoReCa odbędą się w dniach 17-18.04.2018 r. w halach targowych Expo Mazury w Ostródzie.
 • Maraton Eventowy EMTG - 9 szkoleń dla organizatorów wydarzeń, 12-19 marca 2018

  15191631183877_Maraton_Eventowy_EMTG__9_szkolen_dla_organizatorow_wydarzen_1.jpg
  2018-02-20
  Event Manager Training Group rusza z nowym projektem - Maraton eventowy to tydzień pełen angażujących szkoleń z zakresu organizacji wydarzeń - zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i osób, które chcą poszerzyć swoje wieloletnie doświadczenie o nowe zagadnienia. To także wiele ćwiczeń, warsztatów i dyskusji.
 • Warsztaty Głos Kobiety Sukcesu, 11 marca 2018

  15184253160366_Warsztaty_Glos_Kobiety_Sukcesu_1.jpg
  2018-02-12
  Agencja Artystyczna Artista Italiano serdecznie zaprasza Panie na autorskie warsztaty “Głos Kobiety Sukcesu". ️To jedyne warsztaty dla Kobiet w Polsce, dzięki którym można poznać skuteczne techniki pracy głosem tak, by wywoływać emocje i osiągać sukces w życiu prywatnym i zawodowym. 
usugi
obiekty
wydarzenia_lista.php